| Obudowa: | stal nierdzewna VA |
| Funkcja: | wyświetlacz numeryczny – jednopolowy |
| Stopień ochrony: | IP68 |
| Montaż: | w otworze M22x1 |
| Przewód zasilający: | 10 x 0,75 mm², 5 m (zawiera przewód PE) |
| Źródło światła: | diody LED |
| Temp. pracy: | -20°C do +40°C |
| Napięcie: | 24 VDC |
| Prąd: | 3 mA |
| Do stref Ex: | 1, 2, 21 i 22 |
| ATEX: | II 2G Ex db IIC T6/T5 Gb II 2D Ex tb IIIC T80°C/T95°C Db |
| Instalacja: | urządzenie nie musi być instalowane w otworze obudowy przeciwwybuchowej, natomiast podłączenie przewodu zasilającego musi być wykonane poza strefą niebezpieczną, np. w obudowie przeciwwybuchowej |
| Producent/dostawca: | thuba |
| Pobierz kartę katalogową | Pobierz instrukcję montażu |
