| Obudowa: | stal nierdzewna VA |
| Kolor przycisku: | żółty |
| Stopień ochrony: | IP68 |
| Montaż: | w otworze M22x1 |
| Przewód zasilający: | 4 x 0,75 mm², 5 m |
| Styki: | oddzielne 1NO + 1NC |
| Temp. pracy: | -20°C do +40°C |
| Obciążalność styków: | 24 V DC, 1.5 A, DC-21 250 V AC, 1.5 A, AC-21 |
| Do stref Ex: | 1, 2, 21 i 22 |
| ATEX: | II 2G Ex db IIC T6/T5 Gb II 2D Ex tb IIIC T80°C/T95°C Db |
| Instalacja: | urządzenie nie musi być instalowane w otworze obudowy przeciwwybuchowej, natomiast podłączenie przewodu zasilającego musi być wykonane poza strefą niebezpieczną, np. w obudowie przeciwwybuchowej |
| Producent/dostawca: | thuba |
| Pobierz kartę katalogową | Pobierz instrukcję montażu |
