| Obudowa: | mosiądz niklowany |
| Funkcja: | obrót w zakresie 270° ze skalą od 1 d0 10 |
| Rezystancja: | 10 kOhm |
| Stopień ochrony: | IP68 |
| Montaż: | w otworze M22x1 |
| Przewód zasilający: | 4 x 0,75 mm², 5 m (zawiera przewód PE) |
| Temp. pracy: | -20°C do +40°C |
| Napięcie sygnału: | 24 V DC, 0.5 W |
| Do stref Ex: | 1, 2, 21 i 22 |
| ATEX: | II 2G Ex db IIC T6/T5 Gb II 2D Ex tb IIIC T80°C/T95°C Db |
| Instalacja: | urządzenie nie musi być instalowane w otworze obudowy przeciwwybuchowej, natomiast podłączenie przewodu zasilającego musi być wykonane poza strefą niebezpieczną, np. w obudowie przeciwwybuchowej |
| Producent/dostawca: | thuba |
| Pobierz kartę katalogową | Pobierz instrukcję montażu |
