| Obudowa: | podstawa: aluminium malowane proszkowo |
| klosz: poliwęglan – bezbarwny | |
| Kolor światła: | czerwone lotnicze |
| Stopień ochrony: | IP66 |
| Montaż: | 3 otwory montażowe w podstawie |
| Podłączenie: | do puszki przyłączeniowej (aluminium), zaciski WAGO do 2,5 mm² |
| Zgodność z regulacjami: | Załącznik 14 ICAO, tabela 6-3 |
| Zastosowanie/typ: | średniej intensywności, typu C |
| Emisja wiązki świetlnej: | 2000 cd (+/- 25%) |
| Tryb pracy: | światło ciągłe |
| Źródło światła: | diody LED |
| Waga: | 5,5 kg |
| Temp. pracy: | -40°C do +60°C |
| Napięcie: | 24 VDC |
| Pobór mocy | 40 W |
| Producent/dostawca: | Hochspannungs-Lichttechnik HLT GmbH |
| Pobierz kartę katalogową |
|
