| Obudowa: | mosiądz niklowany |
| Stopień ochrony: | IP68/membrana IP30 |
| Montaż: | w otworze M16x1 |
| Przewód zasilający: | 3 x 0,75 mm², 5 m |
| Generowane dźwięki: | dźwięk ciągły lub dźwięk pulsujący (przełączany trzecim przewodem) |
| Poziom dźwięku: | 90 dB |
| Temp. pracy: | -40°C do +60°C |
| Napięcie: | 24 VDC |
| Prąd: | 6mA |
| Do stref Ex (dla obwodów iskrobezpiecznych): | 0, 1, 2, 21 i 22 (tylko przy zasilaniu poprzez certyfikowaną barierę z zachowaniem poziomu ochrony Ex ia oraz nie przekraczaniu następujących parametrów obwodu: Ui = 33 V DC Li = 52 µH Ci = 28 nF) |
| ATEX (dla obwodów iskrobezpiecznych): | II 1 G Ex ia IIB T6, T5 Ga II 2 D Ex ia IIIC T85 °C Db |
| Do stref Ex: | 1, 2, 21 i 22 |
| ATEX: | II 2 G Ex mb [ia Gb] IIB T6, T5 Gb II 2 D Ex mb [ia Db] IIIC T85 °C Db |
| Instalacja: | urządzenie nie musi być instalowane w otworze obudowy przeciwwybuchowej, natomiast podłączenie przewodu zasilającego musi być wykonane poza strefą niebezpieczną, np. w obudowie przeciwwybuchowej lub zgodnej z poziomem ochrony Ex ia |
| Producent/dostawca: | thuba |
| Pobierz kartę katalogową | Pobierz instrukcję montażu |
